اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 72 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره 66125130-021 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا در اسرع وقت پیگیری و رفع مشکل گردد .

لوح‌های فشرده آموزشی،صوتی و نرم‌افزارهای رایانه‌ای جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.

هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی،فاکتور خرید نیز ارسال گردد و از نوشتن هرگونه توضیحات اجتناب شود.

هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار موبیدو به عهده مشتری می‌باشد.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده سایت موبیدو می‌باشد.

درصورتی که کتاب تحویل داده شده به مشتری دارای ایراد چاپی یا ظاهری باشد، (به گونه ای که مسئولیت آن به عهده موبیدو باشد) هزینه عودت بسته از شهر مقصد به تهران به عهده موبیدو می باشد.

به دلیل استقبال از برخی کتاب های پرفروش، امکان پیش فروش آنها در سایت در بازه هایی از سال فراهم می شود، وضعیت ارسال به دو حالت زیر خواهد بود. الف: کل بسته به صورت یکجا (پس از آماده شدن کتاب پیش فروش شده) ارسال شود. ب: محصول غیر از کتاب پیش فروش با هزینه مشتری به صورت جداگانه ارسال شود و هزینه ارسال کتاب پیش فروش شده، به عهده موبیدو خواهد بود.